O firmie

Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-Kanalizacyjnych i Hydrotechnicznych „HYDROKAN” sp. z o.o. powstało 31.01.1990 r. w Gdańsku, jako firma prywatna. Główną działalnością firmy były usługi w zakresie udrażniania i oczyszczania kanalizacji wszelkiego typu, wykonawstwo nowych instalacji kanalizacyjnych, zarówno sanitarnych, jak i deszczowych.

 

Z upływem czasu, nasza firma stale wymieniała swój park maszynowy na coraz nowsze i bardziej wydajniejsze samochody specjalistyczne, służące do czyszczenia kanalizacji, oraz na coraz nowocześniejsze kamery inspekcyjne. W chwili obecnej posiadamy najnowocześniejszą, kolorową kamerę inspekcyjną z obrotową głowicą, z elektronicznym pomiarem spadków, możliwością wykonywania zdjęć miejsc uszkodzonych. Zleceniodawca monitoringu otrzymuje po jego wykonaniu komplet dokumentów z nagraniem na pendrive.

 

W roku 2002 nasze przedsiębiorstwo przeniosło się do nowej siedziby w Gdańsku przy ul. Sztutowskiej 18c, gdzie mieści się do chwili obecnej. Duża powierzchnia zajmowanej przez nas posesji pozwala na właściwą eksploatację posiadanego przez firmę taboru samochodów specjalnych.

 

Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-Kanalizacyjnych i Hydrotechnicznych „HYDROKAN” sp. z o.o. dążąc do podwyższenia poziomu świadczonych usług, uzyskało w 2003 r. certyfikaty: ISO 9001:2015 (certyfikat zarządzania jakością) i ISO 14001:2015 (zarządzania środowiskowego).

 

W październiku 2021 Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-Kanalizacyjnych i Hydrotechnicznych „HYDROKAN” sp. z o.o. stało się częścią grupy REMONDIS, największego na świecie przedsiębiorstwa w zakresie recyklingu, usług i gospodarki wodnej, prowadzącego działalność w ponad 30 krajach Europy, Afryki, Azji i Australii.